Дата: від до Скинути

Засідання «круглого столу» в Овідіопольської районної філії Одеського обласного центру зайнятості

Війна має нищівний вплив на невинних людей, які платять за військову агресію своїм життям, своїм добробутом, житлом, роботою і безпекою… Люди зіштовхуються з безліччю проблем, пов’язаних з пошуком роботи, переміщенням в безпечне місце. Сьогодні, 21 червня 2022 року в приміщенні Овідіопольської районної філії Одеського обласного центру зайнятості відбулося засідання «круглого столу».

10:53 23.06.2022

Шановні медпрацівники!

Шановні медпрацівники! Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем медичного працівника. Від усієї душі зичемо міцного здоров’я, успіхів у роботі, сімейних гараздів, щастя, благополуччя. Нехай ваша нелегка праця, яка повертає людям здоров’я, приносить радість та людське щастя.

10:08 17.06.2022