«Армія дронів»

Світовий конґрес українців (СКУ) разом із глобальною ініціативою Президента України UNITED24 закликають усі українські громади та організації світу допомогти створити для захисників України «Армію Дронів».

16:38 01.09.2022

КОМПЕНСАЦІЯ ФІЗИЧНІЙ ОСОБІ, ЯКА НАДАЄ СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ З ДОГЛЯДУ НА ПРОФЕСІЙНІЙ ОСНОВІ БЕЗ ЗДІЙСНЕННЯ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

15:20 23.08.2022

З  Днем Незалежності України!

З Днем Незалежності України!

24 серпня в Україні святкують важливе державне свято – День Незалежності. 2022 року українці святкують 31-у річницю становлення нашої держави.

14:05 23.08.2022

З Днем Державного Прапора!

23 серпня ми вшановуємо один із головних національних символів України – Державний Прапор, що є уособленням нашої національної єдності, честі та гідності.

11:33 22.08.2022

UNITED24 — ініціатива Президента України

UNITED24 — ініціатива Президента України Володимира Зеленського. Завдання фандрейзингової платформи — стати головним вікном для збору пожертв на підтримку Украі?ни. Кошти надходять на рахунки Національного банку України та спрямовуються профільними міністерствами на найголовніші потреби за трьома напрямами, як: допомога Збройним Силам України; гуманітарна, медична допомога і допомога дітям; відновлення інфраструктури; цифрова та інформаційна протидія збройній агресії.

11:37 12.08.2022