Боксер - це круто

Ось вже минуло три роки,  як Дальницька сільська рада за сприяння Одеської Федерації  боксу  відкрила секцію боксу в селі Барабой.

15:02 04.01.2024

Щодо підготовки до впровадження окремих норм Закону України «Про житлово-комунальні послуги»

07 грудня 2023 року набула чинності Постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики на комунальних послуг від 05 грудня 2023р. №2291 «Про затвердження Типового договору на технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирного будинку та внесення змін до Кодексу газорозподільних систем».

16:31 27.12.2023

Алгоритм дій з фіксації зруйнованого / пошкодженого майна

Для допомоги громадянам, чиє майно зазнало руйнування внаслідок збройної агресії з боку рф, Штабом з процесуальної діяльності при УАРОР, розроблено покроковий Алгоритм дій з фіксації зруйнованого / пошкодженого майна.

15:33 25.12.2023