Апарат сільської ради

1. Кудринська Жанна Борисівна - секретар ради.
  2. Ляшенко Юрій Сергійович - заступник сільського голови з питань діяльності виконавчого органу.
  3. Головний бухгалтер -  Кулічкова Ірина Володимирівна.
  4. Мурашко Валентина Володимирівна - староста Барабойського старостинського округу Дальницької сільської ради (с.Барабой, с.Богатирівка).
  5. Яковенко Сергій Іванович -  староста Роксоланівського старостинського округу (с.Роксолани).
  6. Бабогло Михайло Миколайович - староста Доброолександрівського старостинського округу Дальницької сільської ради (с.Доброолександрівка).
  7. Чабанова Наталя Миколаївна - староста Мар`янівського старостинського округу Дальницької сільської ради (с.Мар`янівка).
  8. П`яна Ольга Ярославівна - староста Новоградківського старостинського округу Дальницької сільської ради (с.Новоградківка).